چرا به آگهی گوگل نیاز داریم!؟

چرا به گوکل‌اد نیاز داریم

« چرا به آگهی گوگل نیاز داریم!؟ » این پرسشی است که شاید هنگام شنیدن درباره‌ی سامانه Google ads برایمان پیش بیاید؛ در اینجا می‌خواهیم خیلی کوتاه پاسخ این پرسش را بیابیم.

همان گونه که می‌دانیم گوگل بزرگترین موتور جستجو در اینترنت است و برای بهره‌گیری از اینترنت به عنوان یک منبع سودآور، باید از Google استفاده کرد. هرچند راه‌های بی‌شماری برای درآمدزایی از شبکه‌ی جهانی هست، اما همه‌ی آن‌ها بدون استثنا به موتور جستجوی گوگل و دیده شدن در آن نیاز دارند.

Google AdWords باعث می شود که بازاریابی شما با بهره‌گیری از واژگان کلیدی مناسب، به افزایش کارآیی در هر کلیک بیانجامد و این موضوع هنگامی است که این واژگان کلیدی به افزایش کسب و کار و فروش (سایت و محصول و خدمات شما) تبدیل می شود. 

عوامل فراوانی به موفقیت Google AdWords به عنوان یک روش برای وب سایت‌ها برای به دست‌آوردن سود کمک می کنند؛ واژگان کلیدی، نوشته‌هایی هستند که هنگامی که در کادر جستجو جای می گیرد نتایج مربوط به آن جستجو را نشان می دهد؛ برای نمونه فردی که در جستجوی گوگل‌‌ «خرید گوشی» را می‌نویسد، ۱۰۰۰ نتیجه‌ی جستجو برای او نمایش داده شده و کاربر می تواند بر روی هر یک از موارد کلیک کند تا نتایج و جزییات را ببیند. با این حال، نتایج جستجوی (محصول، خدمات، سایت و… شما) در بالای صفحه که به کمک Google AdWords نمایش داده می شوند، بخت بیشتری برای بازدید دارند. مدیریت آگهی شما با کمپین گوگل AdWords است. بنابراین، این کمپین اهمیت فراوانی در بالا بردن کلیک های مربوطه و بازدید از سایت دارد.

اکنون، پس از مشخص شدن اهمیت Google AdWords و این‌که چرا به آگهی گوگل نیاز داریم!؟، بیایید به دلایل استفاده از آن برای یک کمپین موفق، تمرکز کنیم:

  • هزینه‌ی پایین آگهی (به نسبت ریگر روش‌ها)
  • تقسیم و مشخص کردن بودجه‌ی روزانه
  • بهره‌وری بسیار بالای آگهی
  • گرفتن بازخورد مستقیم از آگهی و ارزیابی آن
  • در دسترس بودن ترافیک و میزان کلیک هر کلید واژه
  • بالاتر بردن بهره‌وری آگهی با مشخص کردن ساعت نمایش آن