درباره‌ی ما

شرکت adwordsart یک شرکت اینترتنی در تهران است که با امکاناتی که در اختیار دارد، بستری فراهم کرده تا دارندگان کسب و کار بتوانند همگام با دیگر بخش‌های دنیا به کمک به‌روز و موثرترین راه‌ها به آگهی کردن و شناساندن محصول و خدمت خود بپردازند.
در گام نخست این بستر دربرگیرنده‌ی دادن آگهی در موتور جستجوی گوگل که بزرگترین و پرکاربردترین موتور جستجو در ایران و دیگر کشورهای دنیا است، می‌باشد.
در گامی دیگر این شرکت با همکاری شرکت وبتوک و سی‌پنل اقدام به طراحی سایت‌های سفارشی و قالب‌های از پیش طراحی شده و همچنین میزبانی وب‌سایت و کسب و کارهای شما برروی سرورهای پیشرفته و به‌روز کرده است که کاربران گرامی می‌توانند با دریافت کد تخفیف از سایت adwordsart برای طراحی سایت 5% تخفیف دریافت کنند.
برای آگاهی از چگونگی فرآیند و کارکرد آگهی گوگل می‌توانید به برگه‌ی آگهی گوگل چیست و روند آگهی گوگل مراجعه کرده و آگاهی از قیمت‌ها به برگه‌ی تعرفه‌ها سر بزنید.
همچنین در صورت نیاز می‌توانید با ما به کمک راه‌های زیر در تماس باشید. 

خدمات ما

 1. آگهی اینترنتی - گوگل ادورز
 2. طراحی سایت با قالب آماده یا سفارشی
 3. میزبانی سایت
 • توافق‌نامه: مشترک متعهد می‌شود که همه‌ی بندها و شرایط این توافقنامه را رعایت نماید. چنانچه از خدمات ما استفاده می‌نمایید، این توافقنامه باید کامل و تا زمانی که از مزایای آن بهره می‌برید، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از خدمات Adwordsart انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی Adwordsart مسترد نمی‌گردد.
  مشترک می‌پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات Adwordsart مسول خواهد بود که این موضوع را به Adwordsart اطلاع دهد.
 • انتقال به دیگران: انجام هرگونه نقل و انتقال خدمات Adwordsart به هر شیوه همچون انتقال قطعی، رهنی، اجاره‌ای، شرطی، صلح حقوق، اقرار ممنوع می‌باشد. در صورت انجام هر نوع نقل و انتقال خدمات Adwordsart، نقض این تعهدنامه رخ داده است و دریافت‌کننده خدمات دارای هیچ‌گونه حقی نبوده و کاربر انتقال‌دهنده مسول خواهد بود.
 • اطلاعات درست: مشترک موافقت می‌نماید که با به‌روز نمودن اطلاعات خود هنگام استفاده از خدمات Adwordsart اطلاعات درست در اختیار گزارده و Adwordsart برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارایه‌ شده از سوی مشترک استفاده نماید؛ چنانچه اطلاعاتی که ارایه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد یا Adwordsart شبهه مستدلی در مورد نادرست، مبهم، ناقص یا دقیق نبودن اطلاعات شما داشته باشد، Adwordsart به تسخیص خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.
 • امنیت حساب: مشترک متعهد می‌گردد که محرمانه بودن گذرواژه و اطلاعات حساب‌های خود در Adwordsart را حفظ نماید. مسولیت همه‌ی عملیاتی که به وسیله حساب مشترک انجام شود با خود مشترک است. چنانچه استفاده‌ی غیرمجاز یا ناقض امنیت صورت بگیرد، کاربر باید به Adwordsart اطلاع دهد. بدیهی است Adwordsart هیچ‌گونه مسولیتی در برابر هرگونه زیانی که بر اثر استفاده فرد دیگری از گذرواژه یا حساب مشترک با یا بدون اطلاع مشترک انجام ‌شده نمی‌پذیرد. مشترک می‌بایست به دلیل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد دسترسی نداشتن دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و گذرواژه خود احتیاط نماید.
 • تهدید علیه Adwordsart: چنانچه استفاده مستقیم یا غیرمستقیم مشترک از خدمات Adwordsart منجر به اقدام یا تهدید قانونی مستقیم یا غیرمستقیم علیه Adwordsart، شرکت‌های وابسته یا شرکا گردد، Adwordsart مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به دنباله‌ی سرویس‌دهی به مشترک خود پایان دهد.
 • مالکیت معنوی: همه‌ی حقوق و منافع خدمات مربوط به مالکیت معنوی Adwordsart متعلق به Adwordsart است. مشترک موافقت می‌کند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمی‌شود و متعهد می‌شود که هیچ‌گونه ادعا و درخواستی درباره‌ی سود خدمات نخواهد کرد.
 • ضامن تعهدات: مشترک یا هر شخص دیگر که به نمایندگی از مشترک این توافقنامه را با عمل ورود به سایت Adwordsart یا تهیه‌ی هر یک از سرویس‌های Adwordsart یا انجام هرگونه معامله یا تراکنش با Adwordsart یا عمل تایید در مراحل خرید، بدین وسیله اعلام می‌کند و متعهد می‌شود که داری حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه می‌باشد و هیچ‌ یک از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد.
 • پرداخت غرامت: مشترک توافق می‌کند که از Adwordsart، پیمانکاران، نمایندگان، کارمندان، مدیران، سهامداران و وابستگان آن در برابر هرگونه زیان، مسولیت، آسیب یا هزینه‌ی حق‌الوکاله که ناشی از ادعا، عملکرد یا تقاضای شخص ثالث در ارتباط با مشترک (شامل نمایندگان مشترک یا هر فرد دیگر که از خدمات مشترک با یا بدون اجازه‌ی مشترک، استفاده از خدماتی که مشترک خریداری نموده است) یا نقض مفاد توافقنامه‌های موجود در این توافقنامه باشد، محافظت کرده و غرامات اجتماعی را پرداخت نماید. کاربر موافقت می‌کند که در هر شرایطی سقف خسارات اثبات ‌شده از سوی مرجع رفع اختلاف شامل مراجع قضایی یا هر مرجع رفع اختلاف دیگر به نفع کاربر برای هر یک از انواع سرویس‌ها بیشینه‌ای برابر با هزینه‌ی پرداختی آن سرویس از سوی کاربر به Adwordsart بوده و شرکت هیچ‌گونه مسولیتی در برابر جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ تحت هیچ شرایطی نخواهد داشت. همه‌ی مشتریان، کاربران و مشترکان Adwordsart موظف به پذیرش این ماده بوده و در صورت نپذیرفتن هرگز نباید هیچ‌کدام از خدمات Adwordsart را تهیه نمایند. در صورتی که سرویس کاربر به دلیل فنی برای مدت بیش از ۲۴ ساعت قطع باشد، به ازای هر ۲۴ ساعت یک روز به پایان سرویس کاربر افزوده می‌گردد. این افرایش پس از فرستادن درخواست الکترونیکی کاربر انجام خواهد شد. در صورتی که قطعی سرویس کاربر به دلایل غیر فنی از جمله نقض شرایط سرویس Adwordsart یا فسخ یک طرفه سرویس کاربر از سوی Adwordsart یا هر دلیل غیر فنی دیگر رخ داده باشد این شرایط برپا نخواهد بود. Adwordsart تنها مرجع تشخصی فنی یا غیر فنی بودن قطعی می‌باشد.
 • وضعیت اضطراری: Adwordsart همه‌ی تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات  انجام می‌دهد با این همه مشکلات فنی و غیر فنی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل Adwordsart هر از چند گاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی Adwordsart گردند. مشترک موافقت می‌نماید Adwordsart را برای نتایج این وقفه‌ها مسول نداند.
 • حریم شخصی و اطلاعات محرمانه: به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در همه‌ی این محیط‌ها ممکن است اطلاعات شنیده شوند. به همین دلیل ضمن آنکه Adwordsart همه‌ی تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می‌نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند.
 • کمینه‌ی سن: همه‌ی کاربران Adwordsart می‌بایست دست‌کم ۱۸ سال تمام داشته باشند.
 • شرایط خاص: Adwordsart هیچ‌گونه مسولیتی در رابطه با مشکلات حقوقی و غیرحقوقی دامنه یا دامنه‌ها، قطعی ارتباط اینترنت جهانی یا داخلی ، مشکلات سراسری در اینترنت جهانی یا داخلی، حملات و خرابکاری‌ها گسترده، مشکلات فنی ایجادشده بابت اشتباه یا ضعف عملکرد کاربر و به‌طور کل هر گونه اختلال ایجاد شده از سوی شخص کاربر، موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیت‌های قانونی، دولتی ، حکومتی و بین‌المللی و مسایل حقوقی خارجی مانند تحریم‌ها، مسایل حقوقی داخلی مانند محدودیت‌ و دستور و بخشنامه‌های دولتی و انواع سانسور، فیلترینگ و قطع دسترسی داخلی و بین‌المللی را به عهده نمی‌گیرد.
 • روش‌های پرداخت: همه‌ی هزینه‌های آمده در وب‌سایت به صورت ریال یا تومان است همچنین همه‌ی صورت حساب‌ها بر مبنای ریال ایران صادر می‌گردد. پرداخت‌ها به Adwordsart به یکی از اشکال زیر صورت می‌گیرد: واریز به حساب های معرفی شده در وب‌سایت یا در صورت حساب‌های صادره پرداخت آنلاین از سوی کارت‌های بانکی کشور از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک؛ همه‌ی پرداخت‌ها پس از تایید از سوی امور مالی Adwordsart در پرتال کاربران، در اکانت کاربر ثبت خواهد شد. در صورت عدم ثبت پرداخت در پرتال مذکور، کاربر مسول پیگیری می‌باشد. کاربر موظف به اطمینان از فعال شدن نهایی سرویس خود پس از پرداخت می‌باشد، زیرا ممکن است به دلیل اختلال فنی سرویس کاربر پس از پرداخت فعال نگردد در این حالت کاربر باید تا۷۲ ساعت در تماس با Adwordsart نسبت به از بین یردن نقص یا اطمینان از فعال شدن سرویس اقدام نماید.
 • تمدید: همه‌ی کاربران می‌بایست پیش از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر این صورت پس از پایان دوره هیچ‌گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس یا حذف آن پذیرفته نمی‌باشد. Adwordsart پیش از پایان مدت سرویس تلاش خواهد نمود تا با ایمیل به مالک سرویس اطلاع دهد ولی انجام ندادن این اطلاع‌رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچ‌گونه حقی برای کاربر نخواهد شد.
 • تغییر در قیمت: Adwordsart مجاز به تغییر در قیمت سرویس‌های خود به هر دلیلی می‌باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره‌ی بعد همه‌ی کاربران منظور خواهد شد.
 • بازگشت پول: Adwordsart تحت هیچ شرایط پول پرداخت ‌شده برای یک خدمت یا اعتبار ریالی را باز نمی‌گرداند و هرگونه ضمانت کتبی و شفاهی در این زمینه باطل می‌باشد.
 • لغو سرویس: در صورتی که کاربر به هر دلیل همچون نداشتن رضایت از کیفیت ، یا برآورده نشدن نیاز، نداشتن آگاهی پیش از خرید، اشتباه در خرید یا هر دلیل دیگری اقدام به لغو سرویس نماید، هیچ مبلغی تحت هیچ شرایطی به کاربر بازگردانده نخواهد شد.
 • مطالعه‌ی این توافق نامه: مطالعه‌ی دقیق و کامل این توافق‌نامه و پذیرش کامل آن برای همه‌ی کاربران Adwordsart الزامی می‌باشد. این توافق‌نامه در محلی قرار داده‌شده است که در هنگام سفارش و خرید یا در هنگام عضویت در سایت Adwordsart همه‌ی کاربران حتما باید تایید نمایند که این توافقنامه را به طور کامل مطالعه و با آن موافق می‌باشند و امکان خرید یا سفارش هیچ یک از  خدمات Adwordsart یا عضویت در سایت Adwordsart بدون تایید مطالعه و پذیرش همه‌ی بخش‌های این موافقت‌نامه وجود ندارد و هیچ‌گونه ادعایی مبنی بر نداشتن آگاهی از این موافقت‌نامه پذیرفته نمی‌باشد.
 • 1 + 91 =
سبدخرید