درباره‌ی ما

شرکت adwordsart یک شرکت اینترتنی در تهران است که با امکاناتی که در اختیار دارد، بستری فراهم کرده تا دارندگان کسب و کار بتوانند همگام با دیگر بخش‌های دنیا به کمک به‌روز و موثرترین راه‌ها به آگهی کردن و شناساندن محصول و خدمت خود بپردازند.
در همین راستا بستر سایت این شرکت دربرگیرنده‌ی انجام آگهی در موتور جستجوی گوگل که بزرگترین و پرکاربردترین موتور جستجو در ایران و دیگر کشورهای دنیا است، می‌باشد.
برای آگاهی از چگونگی فرآیند و کارکرد آگهی گوگل می‌توانید به برگه‌ی آگهی گوگل چیست و روند آگهی گوگل مراجعه کرده و آگاهی از قیمت‌ها به برگه‌ی تعرفه‌ها سر بزنید.

قوانین و مقررات

 • توافق‌نامه: مشترک متعهد می‌شود که همه‌ی بندها و شرایط این توافقنامه را رعایت نماید. چنانچه از خدمات ما استفاده می‌نمایید، این توافقنامه باید کامل و تا زمانی که از مزایای آن بهره می‌برید، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از خدمات Adwordsart انصراف دهد، هيچ وجهی از سوی Adwordsart مسترد نمی‌گردد.
  مشترک می‌پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات Adwordsart مسول خواهد بود که این موضوع را به Adwordsart اطلاع دهد.
 • انتقال به دیگران: انجام هرگونه نقل و انتقال خدمات Adwordsart به هر شیوه همچون انتقال قطعی، رهنی، اجاره‌ای، شرطی، صلح حقوق، اقرار ممنوع می‌باشد. در صورت انجام هر نوع نقل و انتقال خدمات Adwordsart، نقض این تعهدنامه رخ داده است و دریافت‌کننده خدمات دارای هيچ‌گونه حقی نبوده و کاربر انتقال‌دهنده مسول خواهد بود.
 • اطلاعات درست: مشترک موافقت می‌نماید که با به‌روز نمودن اطلاعات خود هنگام استفاده از خدمات Adwordsart اطلاعات درست در اختيار گزارده و Adwordsart برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارايه‌ شده از سوی مشترک استفاده نماید؛ چنانچه اطلاعاتی که ارايه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد یا Adwordsart شبهه مستدلی در مورد نادرست، مبهم، ناقص یا دقیق نبودن اطلاعات شما داشته باشد، Adwordsart به تسخيص خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.
 • امنيت حساب: مشترک متعهد می‌گردد که محرمانه بودن گذرواژه و اطلاعات حساب‌های خود در Adwordsart را حفظ نماید. مسوليت همه‌ی عملياتی که به وسيله حساب مشترک انجام شود با خود مشترک است. چنانچه استفاده‌ی غيرمجاز یا ناقض امنيت صورت بگيرد، کاربر باید به Adwordsart اطلاع دهد. بدیهی است Adwordsart هيچ‌گونه مسوليتی در برابر هرگونه زیانی که بر اثر استفاده فرد دیگری از گذرواژه یا حساب مشترک با یا بدون اطلاع مشترک انجام ‌شده نمی‌پذیرد. مشترک می‌بایست به دليل امنيتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد دسترسی نداشتن دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و گذرواژه خود احتياط نماید.
 • تهدید عليه Adwordsart: چنانچه استفاده مستقيم یا غيرمستقيم مشترک از خدمات Adwordsart منجر به اقدام یا تهدید قانونی مستقيم یا غيرمستقيم عليه Adwordsart، شرکت‌های وابسته یا شرکا گردد، Adwordsart مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتيجه این اقدامات به دنباله‌ی سرویس‌دهی به مشترک خود پایان دهد.
 • مالکيت معنوی: همه‌ی حقوق و منافع خدمات مربوط به مالکيت معنوی Adwordsart متعلق به Adwordsart است. مشترک موافقت می‌کند که هيچ سود یا امتيازی در این مالکيت معنوی به وی منتقل نمی‌شود و متعهد می‌شود که هيچ‌گونه ادعا و درخواستی درباره‌ی سود خدمات نخواهد کرد.
 • ضامن تعهدات: مشترک یا هر شخص دیگر که به نمایندگی از مشترک این توافقنامه را با عمل ورود به سایت Adwordsart یا تهيه‌ی هر یک از سرویس‌های Adwordsart یا انجام هرگونه معامله یا تراکنش با Adwordsart یا عمل تاييد در مراحل خرید، بدین وسيله اعلام می‌کند و متعهد می‌شود که داری حقوق، اختيارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه می‌باشد و هيچ‌ یک از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد.
 • پرداخت غرامت: مشترک توافق می‌کند که از Adwordsart، پيمانکاران، نمایندگان، کارمندان، مدیران، سهامداران و وابستگان آن در برابر هرگونه زیان، مسوليت، آسيب یا هزینه‌ی حق‌الوکاله که ناشی از ادعا، عملکرد یا تقاضای شخص ثالث در ارتباط با مشترک (شامل نمایندگان مشترک یا هر فرد دیگر که از خدمات مشترک با یا بدون اجازه‌ی مشترک، استفاده از خدماتی که مشترک خریداری نموده است) یا نقض مفاد توافقنامه‌های موجود در این توافقنامه باشد، محافظت کرده و غرامات اجتماعی را پرداخت نماید. کاربر موافقت می‌کند که در هر شرایطی سقف خسارات اثبات ‌شده از سوی مرجع رفع اختلاف شامل مراجع قضایی یا هر مرجع رفع اختلاف دیگر به نفع کاربر برای هر یک از انواع سرویس‌ها بيشينه‌ای برابر با هزینه‌ی پرداختی آن سرویس از سوی کاربر به Adwordsart بوده و شرکت هيچ‌گونه مسوليتی در برابر جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ تحت هيچ شرایطی نخواهد داشت. همه‌ی مشتریان، کاربران و مشترکان Adwordsart موظف به پذیرش این ماده بوده و در صورت نپذیرفتن هرگز نباید هيچ‌کدام از خدمات Adwordsart را تهيه نمایند. در صورتی که سرویس کاربر به دليل فنی برای مدت بيش از ۲۴ ساعت قطع باشد، به ازای هر ۲۴ ساعت یک روز به پایان سرویس کاربر افزوده می‌گردد. این افرایش پس از فرستادن درخواست الکترونيکی کاربر انجام خواهد شد. در صورتی که قطعی سرویس کاربر به دلایل غير فنی از جمله نقض شرایط سرویس Adwordsart یا فسخ یک طرفه سرویس کاربر از سوی Adwordsart یا هر دليل غير فنی دیگر رخ داده باشد این شرایط برپا نخواهد بود. Adwordsart تنها مرجع تشخصی فنی یا غير فنی بودن قطعی می‌باشد.
 • وضعيت اضطراری: Adwordsart همه‌ی تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات  انجام می‌دهد با این همه مشکلات فنی و غير فنی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل Adwordsart هر از چند گاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی Adwordsart گردند. مشترک موافقت می‌نماید Adwordsart را برای نتایج این وقفه‌ها مسول نداند.
 • حریم شخصی و اطلاعات محرمانه: به طور کلی محيط اینترنت به همان ميزان سایر محيط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنيت دارد. در همه‌ی این محيط‌ها ممکن است اطلاعات شنيده شوند. به همين دليل ضمن آنکه Adwordsart همه‌ی تلاش خود را برای ایجاد محيطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می‌نماید، با این حال از جانب احتياط از کاربران خود می‌خواهد که هميشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند.
 • کمينه‌ی سن: همه‌ی کاربران Adwordsart می‌بایست دست‌کم ۱۸ سال تمام داشته باشند.
 • شرایط خاص: Adwordsart هيچ‌گونه مسوليتی در رابطه با مشکلات حقوقی و غيرحقوقی دامنه یا دامنه‌ها، قطعی ارتباط اینترنت جهانی یا داخلی ، مشکلات سراسری در اینترنت جهانی یا داخلی، حملات و خرابکاری‌ها گسترده، مشکلات فنی ایجادشده بابت اشتباه یا ضعف عملکرد کاربر و به‌طور کل هر گونه اختلال ایجاد شده از سوی شخص کاربر، موارد فورس ماژور مانند بلایای طبيعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیت‌های قانونی، دولتی ، حکومتی و بین‌المللی و مسايل حقوقی خارجی مانند تحریم‌ها، مسايل حقوقی داخلی مانند محدودیت‌ و دستور و بخشنامه‌های دولتی و انواع سانسور، فيلترینگ و قطع دسترسی داخلی و بين‌المللی را به عهده نمی‌گيرد.
 • روش‌های پرداخت: همه‌ی هزینه‌های آمده در وب‌سایت به صورت ریال یا تومان است همچنين همه‌ی صورت حساب‌ها بر مبنای ریال ایران صادر می‌گردد. پرداخت‌ها به Adwordsart به یکی از اشکال زیر صورت می‌گيرد: واریز به حساب های معرفی شده در وب‌سایت یا در صورت حساب‌های صادره پرداخت آنلاین از سوی کارت‌های بانکی کشور از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک؛ همه‌ی پرداخت‌ها پس از تاييد از سوی امور مالی Adwordsart در پرتال کاربران، در اکانت کاربر ثبت خواهد شد. در صورت عدم ثبت پرداخت در پرتال مذکور، کاربر مسول پيگيری می‌باشد. کاربر موظف به اطمينان از فعال شدن نهایی سرویس خود پس از پرداخت می‌باشد، زیرا ممکن است به دليل اختلال فنی سرویس کاربر پس از پرداخت فعال نگردد در این حالت کاربر باید تا۷۲ ساعت در تماس با Adwordsart نسبت به از بين یردن نقص یا اطمينان از فعال شدن سرویس اقدام نماید.
 • تمدید: همه‌ی کاربران می‌بایست پيش از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غير این صورت پس از پایان دوره هيچ‌گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس یا حذف آن پذیرفته نمی‌باشد. Adwordsart پیش از پایان مدت سرویس تلاش خواهد نمود تا با ایميل به مالک سرویس اطلاع دهد ولی انجام ندادن این اطلاع‌رسانی به هر دليل موجب ایجاد هيچ‌گونه حقی برای کاربر نخواهد شد.
 • تغيير در قيمت: Adwordsart مجاز به تغيير در قيمت سرویس‌های خود به هر دليلی می‌باشد و تغيير در قيمت در صورت حساب دوره‌ی بعد همه‌ی کاربران منظور خواهد شد.
 • بازگشت پول: Adwordsart تحت هيچ شرایط پول پرداخت ‌شده برای یک خدمت یا اعتبار ریالی را باز نمی‌گرداند و هرگونه ضمانت کتبی و شفاهی در این زمينه باطل می‌باشد.
 • لغو سرویس: در صورتی که کاربر به هر دليل همچون نداشتن رضایت از کيفیت ، یا برآورده نشدن نياز، نداشتن آگاهی پيش از خرید، اشتباه در خرید یا هر دليل دیگری اقدام به لغو سرویس نماید، هيچ مبلغی تحت هيچ شرایطی به کاربر بازگردانده نخواهد شد.
 • مطالعه‌ی این توافق نامه: مطالعه‌ی دقيق و کامل این توافق‌نامه و پذیرش کامل آن برای همه‌ی کاربران Adwordsart الزامی می‌باشد. این توافق‌نامه در محلی قرار داده‌شده است که در هنگام سفارش و خرید یا در هنگام عضویت در سایت Adwordsart همه‌ی کاربران حتما باید تاييد نمایند که این توافقنامه را به طور کامل مطالعه و با آن موافق می‌باشند و امکان خرید یا سفارش هيچ یک از  خدمات Adwordsart یا عضویت در سایت Adwordsart بدون تاييد مطالعه و پذیرش همه‌ی بخش‌های این موافقت‌نامه وجود ندارد و هيچ‌گونه ادعایی مبنی بر نداشتن آگاهی از این موافقت‌نامه پذیرفته نمی‌باشد.