آگهی گوگل چیست

آگهی گوگل چیست

شاید به گوش شما خورده باشد یا شاید هم نه، اما آگهی گوگل چیست؟
گوگل ادوردز (Google AdWords) سامانه‌ای است که در آن آگهی دهندگان برای دیده شدن در صفحه‌ی نخست جستجو (بیشتر صفحه‌ی یک و بالا یا پایین صفحه) در زمینه‌ی مشخصی از جستجو که با زمینه‌ی کاری آن‌ها هم‌خوانی دارد و برای واژگان و کلید واژه‌های مشخص شده به کار می‌رود.
توضیح بیشتر درباره‌ی نوشته‌های بالا بدین‌گونه است که، گوگل ادوردز بر پایه‌ی کلید واژه‌‌های تعیین شده از سوی آگهی ‌دهندگان سایت بوده که کاربر را به صفحه‌ی آن‌ها (با کیلیک بر روی لینک) هدایت می‌نماید. این نتایج در بالای صفحه، سمت راست آن‌ها یا گاه زیر نتایج به شکل آگهی‌های متنی کوچکی نشان داده می‌شوند.
در کنار این موضوع که امروزه ضریب نفوذ اینترنت هر روز بیشتر افزایش می‌یابد و همه‌ی مردم برای یافتن نیازمندی‌های خود به اینترنت سر زده و در آن جستجو می‌کنند؛
موضوع بسیار مهم دیگری نیز اهمیت پیدا کرده که بازخورد گرفتن از بازدیدهای کاربران و واکنش آن‌ها به آگهی نمایش داده شده در جستجوی گوگل می‌باشد.
خوشبختانه در آگهی گوگل شما می‌توانید با گرفتن گزارش از آگهی داده شده نسبت به بازخورد کاربران با خطای پایین‌تری تصمیم گرفته و با کم‌ترین هزینه بهترین بازخورد را دریافت نمایید؛
این گزارش‌ها برای پنل‌های هفتگی و ماهانه از سوی سایت adwordsart (برخلاف دیگر سایت‌ها که چنین کاری را انجام نمی‌دهند) در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد.